Author: y***n
Date:
Review: Feels good on the lips, does the job
顏色: 02 Pink
Price: NT$67
Original Price: NT$107
| Skin Type | Dry |
| Color | 02 Pink |
| Benefits | Moisturizing |
| Texture | Gel |
| Type | Lip Gels |
| 高度 | 12.6 cm |
| 長度 | 2.5 cm |
| 淨重 | 34 g |
| 寬度 | 2 cm |
| 淨容量 | 20 ml |
| SKU | sb25072513212532235 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 9043169 people said the quality is very good!
Author: y***n
Date:
Review: Feels good on the lips, does the job
顏色: 02 Pink
Author: m***8
Date:
Review: Great quality and nice fabric, true to size and exactly like the pictures. The item arrived in good condition and I’m very satisfied with my order. جودة ممتازة والخامة حلوة، القياس مضبوط ونفس الصور تمامًا، وصل الطلب بحالة جيدة وأنا راضية جدًا
顏色: 02 Pink
Author: a***0
Date:
Review: Packaging & Appearance: very good
顏色: 02 Pink
Author: a***9
Date:
Review: High and amazing quality
顏色: 02 Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.